ogloszenia-malopolskie.pl
Osób online:1 | Ogłoszeń:2341

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pilnie Poszukiwany Technik - Operator Maszyn

Pilnie Poszukiwany Technik - Operator Maszyn

Węgrzce Wielkie

Firma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy specjalizującej się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań i produktów z dziedziny kart inteligentnych, zarządzania informacją oraz bezpiecznych dokumentów, poszukuje pracownika na stanowisko:

Technik – Operator maszyn

Lokalizacja: Węgrzce Wielkie k. Krakowa

Zakres obowiązków:

• ustawianie i obsługa maszyn insertujących, pakujących i drukujących

• samodzielna naprawa, konserwacja i utrzymanie maszyn

• odpowiedzialność za zakup części zamiennych do maszyn (współpraca z firmami serwisowymi)

• przygotowywanie raportów z wykonanych zadań

• przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych

Wymagania:

• wykształcenie min. średnie techniczne (elektryczne, mechaniczne, elektromechaniczne)

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej lub jako technik utrzymania ruchu (mile widziane w branży poligraficznej)

• znajomość przepisów BHP

• dyspozycyjność

• dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi systemów klasy ERP (np. SAP, Axapta)

Oferujemy:

• stabilną pracę w międzynarodowej firmie

• umowę o pracę na pełen etat

• dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

• atrakcyjne wynagrodzenie

• pracę w systemie zmianowym

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o uzupełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego pod linkiem http://bit.ly/technikoperatormaszyn lub przesłanie aplikacji cv na adres rekrutacja@jobsplus.pl

Opiekunem projektu jest Alicja Kowcuń - Recruitment Assistant. Z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania: alicja.kowcun@jobsplus.pl, tel. kom.: 505 165 415

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Piastowska 44, 30-070 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.”

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Pilnie Poszukiwany Technik - Operator Maszyn

Miasto/a:
 Kraków
 Powiat chrzanowski
 Powiat wielicki

Kategorie

Lokalizacja

Promowane

Wspomagają nas

Najnowsze

Popularne

Tagi

Bik Prac Bez Nauczyciel Mieszkanie Serwis Pomoc Skup Kraków Niemczech Pożyczki Pożyczka Praca Osób Kurs Pod Zastaw Pracy Kupię Niemcy Dom Spółkę Sprzedam Nowy Usługi

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia