ogloszenia-malopolskie.pl
Osób online:9 | Ogłoszeń:1452

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Inspektor ds. BHP – Holandia

Inspektor ds. BHP – Holandia

Poszukujemy Specjalista ds. BHP! Masz co najmniej rok doświadczenie w służbie BHP? Znasz j. angielski na poziomie bardzo dobrym? Tak? W takim razie idealnie pasujesz na to stanowisko!

Jesteś absolwentem kierunku w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy?
Masz co najmniej rok doświadczenie w służbie BHP?
Znasz j. angielski na poziomie bardzo dobrym?

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko Specjalista ds. BHP!

Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska:
• wsparcie kierownictwa budowy w organizacji i kontroli bezpieczeństwa w miejscu pracy,
• udzielanie szkolenia wstępnego pracownikom,
• kontrola ważności szkoleń okresowych BHP,
• udział w szacowaniu ryzyka zawodowego na stanowisku pracy,

Oferujemy pracę:
• Z zakwaterowaniem i dojazdem na projekt, za które nie płacisz
• Umowę o pracę lub
• Dla chętnych! Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego NNW
• Ze szkoleniami podnoszącymi kwalifikacje ora zapewniające bezpieczeństwo pracy
• Z niezbędnymi narzędziami i wyposażeniem (służbowy laptop i telefon)
• Z przejrzystą karierą
• Z prywatną opieką medyczną
Jeśli jesteś chętny oraz masz odpowiednie wykształcenie, aplikuj do nas! ????

 PDF
Telefon: 512 454 590

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   BHP
   Holandia
   Bezpieczeństwo i higiena pracy

Miasto/a:
 Poza województwem Małopolskim

Kategorie

Lokalizacja

Promowane

Wspomagają nas

Najnowsze

Popularne

Tagi

Bik Prac Bez Nauczyciel Mieszkanie Serwis Pomoc Skup Kraków Niemczech Pożyczki Pożyczka Praca Osób Kurs Pod Zastaw Pracy Kupię Niemcy Dom Spółkę Sprzedam Nowy Usługi

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia